Lidhje të tjera


Njoftime


Fletorja Zyrtare e Fundit

Fletore Zyrtare 166 E martė, 19 shtator 2017

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.493, datė 13.9.2017 "Pėr shpalljen e vitit 2018 "Viti Mbarėkombėtar i Gjergj Kastriotit-Skėnderbeut"".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.494, datė 13.9.2017 "Pėr krijimin e Komisionit Shtetėror pėr organizimin e veprimtarive, nė kuadėr tė "Vitit Mbarėkombėtar tė Gjergj Kastriotit-Skėnderbeut"".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.495, datė 13.9.2017 "Pėr miratimin e rregullave tė pėrfitimit tė shėrbimeve publike elektronike".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.496, datė 13.9.2017 "Pėr disa shtesa nė vendimin nr. 332, datė 17.3.2010, tė Kėshillit tė Ministrave, "Pėr pėrcaktimin e formės, elementeve pėrbėrėse, mėnyrės sė mbajtjes e afatit tė pėrdorimit tė dokumenteve bazė, qė mbahen dhe lėshohen nga shėrbimi i gjendjes civile", tė ndryshuar".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.497, datė 13.9.2017 "Pėr dhėnien nė pėrdorim tė pėrkohshėm, pa shpėrblim, tė ish-godinės sė Lidhjes sė Shkrimtarėve dhe Artistėve, nga Ministria e Kulturės Komisionit tė Pavarur tė Kualifikimit dhe Komisionerėve Publikė, institucione tė rivlerėsimit tė gjyqtarėve dhe prokurorėve nė Republikėn e Shqipėrisė, tė parashikuara nga ligji nr. 84/2016".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.498, datė 13.9.2017 "Pėr kalimin nė pėrgjegjėsi administrimi, nga Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisė, pėr Agjencinė Kombėtare tė Kėrkimit Shkencor dhe Inovacionit (AKKSHI), te Drejtoria e Shėrbimeve Qeveritare, tė pronės sė paluajtshme shtetėrore, apartamentet nr. 15, nr. 16, nr. 17, nr. 18, tė ndodhura nė godinėn nr. 57, nė bulevardin "Zogu I", Tiranė".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.499, datė 13.9.2017 "Pėr dhėnien e ndihmės financiare, nga Kėshilli i Ministrave i Republikės sė Shqipėrisė pėr qeverinė e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, pėr lehtėsimin e pasojave tė dėmeve tė shkaktuara nga erėrat e forta dhe pėrmbytjet nė shtator 2017".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.500, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė pėr Evropėn dhe Punėt e Jashtme".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.501, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Mbrojtjes".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.502, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Brendshme".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.503, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Financave dhe Ekonomisė".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.504, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Infrastrukturės dhe Energjisė".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.505, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Arsimit, Sportit dhe Rinisė".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.506, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Drejtėsisė".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.507, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Kulturės".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.508, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.509, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Turizmit dhe Mjedisit".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.510, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė ministrit tė Shtetit pėr Diasporėn".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.511, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė ministrit tė Shtetit pėr Mbrojtjen e Sipėrmarrjes".

Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr.512, datė 13.9.2017 "Pėr pėrcaktimin e fushės sė pėrgjegjėsisė shtetėrore tė Ministrisė sė Bujqėsisė dhe Zhvillimit Rural".