Legjislacioni i Pėrditėsuar

 • Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr. 513, datė 13.06.2013 "Pėr pėrcaktimin e kritereve, procedurave e tė dokumentacionit pėr hyrjen, qėndrimin dhe trajtimin e tė huajve nė Republikėn e Shqipėrisė"(pėrditėsuar 16.03.2018)
 • Vendim nr.640, datė 07.09.2018 "Pėr kalimin e sporteleve tė shėrbimit tė Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor nė administrim tė Agjencisė sė Ofrimit tė Shėrbimeve Publike tė Integruara(ADISA)(pėrditėsuar 16.03.2018)
 • Udhėzim nr.25 datė 10.11.2017 "Pėr regjistrimin e formave tė diplomave dhe certifikatave nė regjistrin shtetėror tė diplomave dhe certifikatave pėr arsimin e lartė dhe kėrkimin shkencor(pėrditėsuar 15.03.2018)
 • Vendim 921/29.12.2014 PĖR PERSONELIN E ADMINISTRATĖS DOGANORE(Ndryshuar me VKM nr.9, datė 11.1.2017; nr.2, datė 8.1.2018).
 • Vendim 519/20.9.2017 PĖR PĖRCAKTIMIN E PĖRBĖRJES SĖ KĖSHILLIT KOMBĖTAR TĖ TERRITORIT.
 • Vendim 910/22.12.2014 PĖR MIRATIMIN E CEREMONIALIT SHTETĖROR TĖ REPUBLIKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ.
 • Vendim420/8.6.2016 PĖR MIRATIMIN E CEREMONIALIT SHTETĖROR TĖ REPUBLIKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ.
 • Vendim 332/17.3.2010 Pėr pėrcaktimin e formės, elementėve pėrbėrėse, mėnyrės sė mbajtjes e afatit tė pėrdorimit tė dokumenteve bazė...
 • Ligj 115/2016 Pėr organet e qeverisjes sė sistemit tė drejtėsisė
 • Ligj 133/5.12.2015 Pėr trajtimin e pronės dhe pėrfundimin e procesit tė kompesimit tė pronave
 • 97/4.3.2013 Pėr mediat Audiovizive nė Republikėn e Shqipėrisė
 • Udhėzim nr.5 datė 17.2.2017 Mbi pėrdorimin e fondit tė kushtėzuar pėr bllok-ndihmėn ekonomike deri nė 6 pėr qind


 • Njoftime

   Pėr abonimet nė Fletoren Zyrtare

   Qendra e Botimeve Zyrtare njofton tė gjithė tė interesuarit pėr abonimet nė Fletoren Zyrtare, se fushata e abonimeve mbyllet me datė 31.01.2018.

   Tė interesuarit mund tė paraqiten pranė zyrave tona ose pranė Postės Shqiptare pėr tė bėrė abonimin.  Fletorja Zyrtare e Fundit


  Fletore Zyrtare 36 E premte, 16 mars 2018

  Ligj nr.8/2018, datė 26.2.2018 "Pėr ratifikimin e traktatit qė themelon Komunitetin e Transportit".

  Ligj nr.9/2018, datė 5.3.2018 "Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 9875, datė 14.2.2008, "Pėr metrologjinė", tė ndryshuar".

  Ligj nr.10/2018, datė 5.3.2018 "Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė, Kėshillit tė Ministrave tė Bosnjės dhe Hercegovinės, Qeverisė sė Republikės sė Maqedonisė, Qeverisė sė Malit tė Zi, Qeverisė sė Republikės sė Serbisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Sllovenisė pėr ngritjen e Task-Forcės Mjekėsore tė Ballkanit".

  Ligj nr.11/2018, datė 5.3.2018 "Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės Federale tė Gjermanisė pėr bashkėpunimin teknik 2017, pėr projektin "Zhvillimi i qėndrueshėm ekonomik dhe rajonal, nxitja e punėsimit dhe arsimi profesional (shtim i dytė fondesh)"".