Koordinatori pėr tė Drejtėn e Informimit i Qendrės sė Botimeve Zyrtare:

Jetmir Ruēi

E-mail: Jetmir.Ruci@botimezyrtare.gov.al

Adresa: Bulevardi “Gjergj Fishta” pas ish-Ekspozites “Shqiperia Sot” Tirane.

Orari:

E Hėnė - E Enjte 08:00 - 16:30

E Premte 08:00 - 14:00


Programi i transparencės pėr Qendrėn e Botimeve Zyrtare

Rregjistri i Kėrkesave dhe Pėrgjigjeve 2017

Rregjistri i Kėrkesave dhe Pėrgjigjeve 2018


MODELE

Kėrkesė pėr Informacion

Kthim Pėrgjigje

Zgjatje Afati

Refuzim pėrgjigje